Słodycze bez cukru dla każdego

Słodycze bez cukru dla każdego

Jednym z głównych składników wszystkich naszych produktów jest fiński ksylitol. To właśnie on oraz naturalny słodzik z owoców odpowiadają za słodycz lizaków i pastylek. W przeciwieństwie do sacharozy ksylitol ma działanie bakteriobójcze i dzięki temu nie jest pożywką dla bakterii, które mogłyby powodować próchnicę na zębach. Ksylitol ma także udział w zachowaniu mineralizacji zębów. Dodatkowo ma on o wiele niższy indeks glikemiczny, niż zwykły cukier i jest też o wiele mniej kaloryczny. Spożycie żywności zawierającej ksylitol zamiast cukru prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi po jego spożyciu niż po spożyciu żywności zawierającej cukier. Nasze zdrowe lizaki producent tworzy z myślą o najmłodszych i ich potrzebach.

Wszystkie nasze produkty zawierają kompleks witamin i minerałów potrzebnych w diecie każdego człowieka, nie tylko malucha. Witaminy są grupą związków chemicznych wpływających na właściwy przebieg wielu różnych procesów w organizmie człowieka. Zdecydowana większość tych substancji naturalnie znajduje się w pożywieniu i w ten sposób dostaje się do organizmu. W rozwoju dzieci witaminy są dodatkowo ważne ze względu na to, że pozwalają ich drobnym organizmom prawidłowo się rozwijać i rosnąć, odpowiednio funkcjonować ich narządom wewnętrznym, a także budować odporność i rozwijać układ nerwowy oraz wspierać koncentrację i pamięć. 

Zdrowe lizaki – producent

Wszystkie z naszych piętnastu różnych artykułów możesz dostać w następujących sklepach: Żabka, Apteka Gemini, Nowa Farmacja, Rossmann, Apteka Zdrowit, Carrefour, Aptekao oraz Dr.Max.

W naszej ofercie poza owocowymi zdrowymi lizakami znajdziesz również: lizak Chocco-wow, Mniamki (pastylki z witaminą C lub D), Sinulki, Lokomniamki oraz Karmelki owocowe na gardło. Pierwszy z wymienionych tu produktów to lizak o smaku kakaowym, który wyróżnia się obecnością witaminy K2 w składzie. Ma za zadanie wspierać kości oraz zęby dzieci. Mniamki Witamina C 250 mg to pastylki o smaku pomarańczowym. Wit. C pomaga w odpowiednim działaniu układu nerwowego i w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Wersja z witaminą D 500 j.m. to pastylki ananasowe. Witamina D wpływa na zdrowe kości, zęby i wspiera ich mineralizację. Przyczynia się do prawidłowego wchłaniania i przyswajania wapnia i fosforu. Sinulki to malinowe pastylki, które mają za zadanie wspierać drogi oddechowe. Lokomniamki zaś to produkt polecany do spożycia przed i podczas podróży zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jeżeli bardziej szczegółowo interesują cię nasze lizaki producent, możesz skontaktować się z firmą Stapharma na kilka sposobów. Jednym z nich jest napisanie wiadomości na naszej stronie, a miejsce na nią znajdziesz w zakładce „kontakt”. Wystarczy, że podasz tam swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Możesz także zadzwonić do nas na numer telefonu 403 63 02 lub bezpośrednio wysłać nam wiadomość na adres e-mail: biuro@stapharma.pl. Lokalizacja naszego biura to ul. Stawki 2 w Warszawie, 23. piętro w budynku. Możesz również śledzić na bieżąco nasze social media – na Instagramie lub Facebooku.

About the Author

You may also like these